751KD20-P7.5
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
751KD20-P7.5
JLCPCB Part #
C775047
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.24kV 1W 255J 460V 530pF@1kHz 6.5kA 615V 750V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS