681KD10J-TB
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
681KD10J-TB
JLCPCB Part #
C774821
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 150pF@1kHz 3.5kA 400mW 420V 560V 680V 98J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS