621KD14-Z2
MFR.Part #
621KD14-Z2
JLCPCB Part #
C774537
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.025kV 128J 320pF@1kHz 385V 505V 50A 600mW 620V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS