5.0SMDJ33CA-AT/13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ33CA-AT/13
JLCPCB Part #
C773551
Package
SMC(DO-214AB)
Description
2uA 33V 36.7V 53.3V 93.9A TVS SMC(DO-214AB) Abolished Device ROHS