5.0SMDJ17A/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5.0SMDJ17A/TR7
JLCPCB Part #
C522673
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 181A 20uA 27.6V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS