5KP15CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
5KP15CA/B
JLCPCB Part #
C522759
Package
插件,D9.1xL9.1mm
Description
15V 16.7V 209A 24.4V 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional TVS 插件,D9.1xL9.1mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS