471KD07J-TB
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
471KD07J-TB
JLCPCB Part #
C634243
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.75kA 105pF@1kHz 250mW 300V 385V 42J 470V 775V 插件,P=5mm Varistors ROHS