471KD05J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
471KD05J
JLCPCB Part #
C522645
Package
Plugin,P=5mm
Description
100mW 21J 300V 385V 470V 55pF@1kHz 800A 810V 插件,P=5mm Varistors ROHS