431KD10J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
431KD10J
JLCPCB Part #
C522622
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
230pF@1kHz 275V 3.5kA 350V 400mW 430V 710V 80J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS