330KD10J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
330KD10J
JLCPCB Part #
C522500
Package
Plugin
Description
1kA 20V 26V 33V 3nF@1kHz 65V 7J 插件 Varistors ROHS