30KPA84A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA84A/B
JLCPCB Part #
C522492
Description
-55℃~+150℃ 139.2V 217.7A 2uA 30kW@10/1000us 84V 93.8V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS