30KPA78A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA78A/B
JLCPCB Part #
C522490
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 129V 234.9A 2uA 30kW@10/1000us 78V 87.1V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS