30KPA70CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA70CA/B
JLCPCB Part #
C522483
Description
-55℃~+150℃ 109V 278A 2uA 30kW@10/1000us 70V 78.2V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS