30KPA66A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA66A/B
JLCPCB Part #
C522480
Description
-55℃~+150℃ 107V 283.2A 2uA 30kW@10/1000us 66V 73.7V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS