30KPA64CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA64CA/B
JLCPCB Part #
C522479
Description
-55℃~+150℃ 104V 10uA 291.3A 30kW@10/1000us 64V 71.5V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS