30KPA60A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA60A/B
JLCPCB Part #
C522476
Description
-55℃~+150℃ 102V 15uA 297.1A 60V 67V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS