30KPA43A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA43A/B
JLCPCB Part #
C522464
Description
-55℃~+150℃ 1mA 30kW@10/1000us 415.1A 43V 48V 73V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS