30KPA42A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA42A/B
JLCPCB Part #
C522462
Description
-55℃~+150℃ 1mA 30kW@10/1000us 420.8A 42V 46.9V 72V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS