30KPA30A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA30A/B
JLCPCB Part #
C522454
Description
-55℃~+150℃ 30V 30kW 33.51V 548.9A 55.2V 5mA TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS