30KPA288A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA288A/B
JLCPCB Part #
C522450
Description
-55℃~+150℃ 288V 2uA 30kW@10/1000us 321.7V 469.9V 64.5A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS