30KPA258A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA258A/B
JLCPCB Part #
C522448
Description
-55℃~+150℃ 258V 288.2V 2uA 30kW@10/1000us 416.4V 72.8A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS