30KPA198A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA198A/B
JLCPCB Part #
C522444
Description
-55℃~+150℃ 198V 221.2V 2uA 30kW@10/1000us 319.8V 94.7A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS