30KPA156A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA156A/B
JLCPCB Part #
C522440
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 123.7A 156V 174.3V 245V 2uA 30kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS