2RP600L-8/B
MFR.Part #
2RP600L-8/B
JLCPCB Part #
C84740
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
1.3kV 1.5pF 2 20kA 600V 6mm 8mm ±20% 插件,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS