2RM600L-8
MFR.Part #
2RM600L-8
JLCPCB Part #
C78317
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.3kV 1.5pF 10kA 2 600V 6mm 8mm ±20% 插件,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS