2RM470M-8
MFR.Part #
2RM470M-8
JLCPCB Part #
C522389
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1kV 1.5pF 10kA 470V 6mm 8mm ±20% 插件,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS