2RM250L-8/B
MFR.Part #
2RM250L-8/B
JLCPCB Part #
C522378
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5pF 10kA 2 250V 6mm 800V 8mm ±20% 插件,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS