BK60-135-DZ
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
BK60-135-DZ
JLCPCB Part #
C729876
Package
Through Hole,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.35A 1.7W 120mΩ 2.7A 270mΩ 40A 60V 9.6s Through Hole,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS