2RL075M-5
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
2RL075M-5
JLCPCB Part #
C78307
Package
SMD,6x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5pF 2 5.5mm 5kA 75V 800V ±20% SMD,6x5.5mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS