20KPA30CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
20KPA30CA/B
JLCPCB Part #
C771200
Description
-55℃~+150℃ 20kW@10/1000us 250uA 30V 33.51V 392.2A 51.5V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS