1.5KE7.5CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE7.5CA/B
JLCPCB Part #
C521831
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.3V 134.5A 500uA 6.4V 7.13V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS