15KPA90A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA90A/B
JLCPCB Part #
C522203
Description
-55℃~+150℃ 100.5V 103.7A 145.6V 15kW@10/1000us 2uA 90V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS