15KPA64A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA64A/B
JLCPCB Part #
C522193
Description
-55℃~+150℃ 104.2V 144.9A 15kW@10/1000us 2uA 64V 71.5V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS