15KPA36A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA36A/B
JLCPCB Part #
C522176
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 15kW@10/1000us 252.5A 2uA 36V 40.2V 59.8V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS