15KPA33CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA33CA/B
JLCPCB Part #
C522175
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 15kW 276.1A 2uA 33V 36.9V 54.7V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS