15KPA260CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA260CA/B
JLCPCB Part #
C770842
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 15kW 260V 290.4V 2uA 36.2A 416.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS