15KPA24CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA24CA/B
JLCPCB Part #
C522167
Description
-55℃~+150℃ 150uA 15kW 24V 26.81V 371A 40.7V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS