15KPA130CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA130CA/B
JLCPCB Part #
C522157
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 130V 145.2V 15kW@10/1000us 208.3V 2uA 72.5A Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS