15KPA110CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA110CA/B
JLCPCB Part #
C522153
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 110V 122.9V 15kW@10/1000us 178.6V 2uA 84.5A Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS