1.5KE220CA
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE220CA
JLCPCB Part #
C730062
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 185V 1uA 209V 328V 4.6A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS