101KD10J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
101KD10J
JLCPCB Part #
C522115
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100V 165V 18J 1nF@1kHz 3.5kA 400mW 60V 85V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS