BX-ZH1.5-7PZZ
MFR.Part #
BX-ZH1.5-7PZZ
JLCPCB Part #
C18077732
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
1 1.5mm 12mm 1x7P 250V 3.7mm 7 7P Brass PA66 Through Hole Tin White ZH Plugin,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS