BX-XH2.54-9PZZ
MFR.Part #
BX-XH2.54-9PZZ
JLCPCB Part #
C18077840
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 2.5mm 250V 25mm 3A 5.9mm 7mm 9 9P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White XH Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS