BX-XH2.54-8PWZ
MFR.Part #
BX-XH2.54-8PWZ
JLCPCB Part #
C18077848
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 22.5mm 250V 3A 5.9mm 7.32mm 8 8P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS