BX-VH3.96-5PZZ-Y
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-VH3.96-5PZZ-Y
JLCPCB Part #
C22388551
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14mm 19.8mm 1x5P 250V 3.96mm 5 5P 7.9mm 7A Copper alloy PA66 Through Hole Tin VH Yellow Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS