BX-RF3-1.4Z0.85H
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-RF3-1.4Z0.85H
JLCPCB Part #
C18077707
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 0.6mm 1 1.4mm 50Ω 6GHz Board Side IPEX Male Pin SMD Coaxial Connectors (RF) ROHS