BX-PZ2.54-1-2PZZ
MFR.Part #
BX-PZ2.54-1-2PZZ
JLCPCB Part #
C18078199
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2.54mm 2.5mm 2P 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS