BX-PZ2.54-1-10PZZ
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-PZ2.54-1-10PZZ
JLCPCB Part #
C18078206
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS