BX-PZ1.27-1-5PZZ
MFR.Part #
BX-PZ1.27-1-5PZZ
JLCPCB Part #
C41370926
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x5P 2.3mm 3.9mm 5P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS