BX-PM2.54-2-10PY
MFR.Part #
BX-PM2.54-2-10PY
JLCPCB Part #
C18078149
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 20P 2x10P 3.2mm 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS